Polskie cioty

Ten felieton nie będzie zawierał żadnych odniesień do Grodzkich, Rafalalalalów, LGBT i innych wybryków XXI wieku. To moje kilka słów (niestety) gorzkiej prawdy do prawdziwych, muskularnych polskich Polaków. Zajmę się bowiem bronią i obronnością Polski, a właściwie jej mieszkańców: Polek i Polaków, którzy jeszcze nie wyemigrowali.

Zacznijmy od tezy, że Polacy to jeden z najbardziej rozbrojonych narodów na świecie. Nie wierzycie? Oto tabelka z danymi dotyczących Polski i jej bardziej cywilizowanych sąsiadów 1:

I jeszcze jak wygląda sytuacja w Polsce na tle świata w 2014 roku 2:

Dlaczego tak się dzieje? Czy Polacy to najbardziej pacyfistyczny naród świata? A może najbardziej zniewieściały? Odpowiedź na te wszystkie pytania jest: Nie. Ludzie w Polsce dzięki zarówno okupującym tereny Polski sąsiadom, jak i do dzisiaj masowo działającym w kręgach najwyższej władzy agentom wrogich mocarstw oraz zwykłym pożytecznym idiotom, mają kompletnie wyprane mózgi, gdzie zamiast myśli jest czysta hoplofobia 3.

Dlaczego III RP rozbraja Polaków? Agentura?

Tak, standardowy zjadacz polskiego chleba jest hoplofobikiem (nie dotyczy to dzieci!). Można zrozumieć hoplofobię Polek, kobiety z reguły są słabe psychicznie, są bardzo emocjonalne, boją się rzeczy których nie rozumieją, więc broni w szczególności. Nieliczne wyjątki są tylko wisienką na torcie, którego nie ma. Z reguły są to kobiety wyzwolone, kobiety niezależne, bardzo często tzw. celebrytki 4. Dlatego też w XXI wieku polska młodzież na lekcjach EDB 5 (dawniej PO 6) nie ma zajęć ze strzelania z broni „ostrej”. Na moje szczęście jeszcze strzelałem z KBKSa 7! 🙂

Aby nie być gołosłownym oto przykładowe cytaty z polskiej części Internetu, czyli osób z „prawidłowo” wypranymi mózgami:

Im mniej osób ma dostęp do broni palnej tym lepiej. Nasze społeczeństwo nie jest na tyle dorosłe i odpowiedzialne aby się bawić ostrą bronią. Najlepszy przykład odpowiedzialnego zachowania: w każdy długi weekend, mimo apeli ilu się łapie pijanych kierowców. Albo ostatnio w Łodzi pijany kierowca zabił prawidłowo przechodzącą starszą kobietę i dziecko. Dając takiemu pijakowi ostrą broń do ręki, pal sześć jak sam siebie zastrzeli, gorzej jak kogoś trafi. Bez zezwolenia można dziś kupić broń pneumatyczną (czyli wiatrówki na ołowiany śrut bez prochu) i mało już było historii że ktoś strzela do dzieci na placu zabaw albo do zwierząt? Fakt z tego się raczej nikogo nie zastrzeli bo to ma zbyt małą siłę, ale można uszkodzić np. oko.

Jesteśmy ludźmi, nazywamy się HUMANISTAMi, potrafimy odróżnić dobro od zła ale dlaczego nie chcemy pamiętać, że za każdą kulą która trafiła w cel stoi cierpienie, krew, ból, śmierć, czyli unicestwienie totalne i na zawsze. Człowieka albo zwierzęcia.[…] Karabin Winchester i pistolet Colt przedmiot dumy i kultu w USA, którym nieomal pomnik postawiono . A za tym kryje się smierć całej populacji bizonów, do których strzelano z Winchestara w ramach sportu i rozrywki z okien wagonów nowo otartej linii kolejowej Wschód-Zachód.[…]

wczoraj znów wariat, miłośnik posiadania broni czyli praworządny uczciwy obywatel-psychol zabił ludzi w USA…. STOP WARIATOM TAKIM JAK MIŁOŚNICY BRONI, WAM KTÓRZY MARZYCIE PO CICHU O TYM, ŻEBY KTOŚ SIĘ PRÓBOWAŁ WŁAMAĆ W NOCY DO WASZEGO SAMOCHODU LUB DOMKU Z NARZĘDZIAMI NA DZIAŁCE, A WTEDY WY BĘDZIECIE MOGLI GO SOBIE ZABIĆ, ODSTRZELIĆ JAK SARENKĘ…!!!???

Mimo iż jestem poborowym żołnierzem rezerwy na stanowisku ” strzelec ” , jestem zdecydowanie przeciwny jakiemukolwiek ułatwianiu społeczeństwu dostępu do broni palnej. To ogromna odpowiedzialność dla posiadacza. Właściwie bezustanne życie w strachu. Chyba nie o to chodzi , by idąc ulicą patrzeć innym na ręce . W Polsce jest stosunkowo bezpiecznie , gdyż broń ma mały odsetek z czego połowa to głównie stróże prawa. Jak ktoś pisał – nie dorośliśmy do broni i nigdy nie dojrzejemy , i tak naprawdę samo masowe posiadanie broni w ogóle nie daje poczucia bezpieczeństwa. Zwiększylibyśmy tylko liczbę przestępstw z użyciem broni palnej. Od zakończenia 2-giej Wojny Światowej , kontrolę nad bronią przejęło państwo i niech tak będzie dalej. Wolałbym mocnej i nowoczesnej armii , policji i innych. Oni powinni strzec naszych wolności i bezpieczeństwa , a nie pukawki dostępne dla dużych dzieci. Stanowcze NIE ! dla wszelkich ułatwień w posiadaniu i dostępie do broni palnej.

Staszek i Mietek już 30 lat razem jeżdżą na polowania z bronią!

Po co zatem Polakom liberalizacja posiadania broni? Aby ochronić swoje rodziny przed inwazją zielonych ludzików 8 oraz jeszcze wcześniej przed rządem agenturalnych oszołomów, którzy chcą koniecznie wywołać konflikt zbrojny na rozkaz czarnego Noblisty 9. Non possumus! …i tylko broń w Waszych rękach może Was uchronić przed tymi sku***synami; ochronić Wasze rodziny, majątek i życie.

Od siebie prawie na koniec dodam, że mnie, emigrantowi w Irlandii (bez obywatelstwa irlandzkiego) łatwiej jest wyrobić broń tutaj na miejscu niż w Polsce! Jest jeszcze jedna znacząca różnica dla mnie i Polaków w Polsce: Irlandia nie należy do NATO, ani nie spodziewa się żadnej inwazji, natomiast inwazja w Polsce jest bardziej prawdopodobna niż 4-ka w Totka! A teraz wszyscy zmarli polscy patrioci przewracają się w trumnach na widok jak zniewieściali i ciotowaci są ich pogrobowcy – signum temporis…

Podsumowując, każdy biały, muskularny polski Polak, który jest przeciwko znacznie większej dostępności broni dla wszystkich Polek i Polaków (przynajmniej na poziomie Szwajcarii) jest dla mnie ciotą prysznicową, ruskim agentem i anty-polskim fiutem… I tyle…

A teraz polskie ciotunie zobaczcie jak robią to w poważnych krajach… kobiety i dzieci!

USA:Kurdystan (Irak)

Linki do artykuły:

Przypisy:

 1. http://www.romb.org.pl/
 2. http://en.wikipedia.org
 3. Lęk przed bronią i uzbrojonymi ludźmi. Hoplofobicy często uważają, że broń „żyje własnym życiem” i może wypalić sama z siebie, bez udziału człowieka.
 4. Natalia Siwiec: „Uwielbiam strzelać z broni palnej!”
 5. Edukacja dla bezpieczeństwa – takiej unijnej nowomowy jeszcze nie znałem!
 6. Przysposobienie Obronne, które usunięto ze szkół w rocznicę wybuchu IIWŚ, czyli 1. września 2012.
 7. http://pl.wikipedia.org/wiki/Karabinek_sportowy
 8. nie tych z Marsa, ale za wschodniej granicy
 9. Prezydenta USA Baracka Obamy.

3 Comments

 1. Wkurza mnie, że ten gatunek tak uporczywie szuka sobie powodów do zabijania bliźnich, kto normalny chce rozlewu krwi, wojny, przemocy. Chociaż nalezę do tych ludzi którzy rozwiązania siłowe uważam za przejaw debilizmu, niestety muszę wziąć namiar na rzeczywistość przepełnioną masą debili i wykorzystać wszelkie sposoby by bronić się przed żądną krwi hołotą(żołnierzami, policją, bojówkami) z mózgami wypranymi przez psychopatyczny reżim, reżim umysłu. Każdy normalny człowiek powinien mieć broń chociaż niezbyt za nią przepada, tak jak rozsądny kierowca ubezpieczenie samochodu, mimo że od bardzo dawna nie miał wypadku. Poza tym genialny blog, nawet lepszy niż Korwina. Pozdrawiam.

 2. wiesz jak ktoś pomyśli to bez problemu w Polszy broń ostrą całkowicie legalnie zakupi..
  https://www.youtube.com/watch?v=A9LgSJT-o1c&feature=youtu.be

  takie cacko dajmy na to zrobi Ci z pleców jedną wielką dziurę a jest całkowicie legalne w Polsce..(na końcu sznurka z filmikiem koleś strzela z takiego remingtona, można sobie zobaczyć efekty…

  a tu przykładowo do kupienia za w miarę przystępne pieniądze..
  https://www.militaria.pl/uberti/rewolwer_uberti_remington_1858_new_army_target_44_8_inox_silver_(0103)_p39852.xml?cat=318

  także nie jest tak zupełnie tragicznie jeszcze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *