Kwaśna zemsta Kwasa

No i się rozlało, czyli „Shit hits the fan” jak kolokwialnie mawiają Amerykanie. Przy takiej liczbie przekrętów PO trudno było oczekiwać innego wyniku. Tylko dlaczego teraz? Bo „Kwas jest żrący i wypali nawet bardzo tęgi mózg” 1

Wszystkich nas nie zamkniecie

Aleksander Kwaśniewski: „Wszystkich nas nie zamkniecie”

Ale zacznijmy od początku. Dopiero co byłem w Danii (i to samej stolicy!), gdzie (na szczęście) były prezydent Aleksander Kwaśniewski nie dojechał na czas. A miał być…

Miał być na super-tajnym spotkaniu jeszcze bardziej tajemniczej grupy Bilderberg w Kopenhadze w dniach 28. maja – 1. czerwca br.  2 Niestety wybrał pogrzeb swojego duchowego ojca, Spawacza. Wybrał, a raczej to globalistyczne szychy odmówiły mu wstępu na bal, za bycie w rozkroku pomiędzy różową Rosją, a karmazynową Unią Jewropejską. Najwyraźniej jego lewa (europejska) goleń znów dała o sobie znać.

W międzyczasie w kraju wybuchły 2 bomby zrzucone na byłego prezydenta. Ba, jedna trafiła także i jego małżonkę.

Pierwsza bomba to medialny fakt o współpracy Kwaśniewskiego z ukraińskim oligarchą, człowiekiem Janukowycza, Mikołajem Złoczewskim. Współpraca polegała na byciu „pieskiem” oligarchy – za pieniądze miał wykonywać różne ekwilibrystyczne sztuczki np. dywersja na tyłach wroga (czyt. państwa polskiego). Samo to wystarczyło zachodnim elitom, aby Kwasa nie wpuścić do Kopenhagi. Szczególnie, że te elity chcą utopić Ukrainę w morzu krwi…

Druga bomba, znacznie poważniejsza, to taśmy CBA, na których małżeństwo Kwaśniewskich jawi się bardziej jako rodzina Soprano niż była para prezydencka. Przykładowe dialogi z udziałem rodziny Corleone z utajnionych nagrań:

– Klient mówi, że 350 złotych za te buty to za drogo. Trzeba obniżyć cenę.

– Marylko, a propos tej torby z butami, którą masz odebrać, to dobrze by było, żeby te buty miały rozmiar europejski.

– Wiesz, Jolu, jestem już po rozmowie z Markiem i a propos tego samochodu, to ten samochód będzie w dobrym standardzie amerykańskim.

Dodam, że powyższe dialogi to próba sprzedaży domu p.Kwaśniewskich za 3,5 mln zł. Czy ktoś z Was drodzy czytelnicy też tak sprzedawał chociażby buty? Mnie się jeszcze nie udało, nawet sznurowadeł.

Kwaśniewscy polegli, są ugotowani – dlaczego? Koledzy aferałowie z PO złamali ustną umowę z byłym prezydentem Kwaśniewskim nazwaną Blok Ochrony i Wspierania Afer, w skrócie BOWA. Zagłosowali za wsparciem dla byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego odpowiedzialnego za wykrycie afery Kwaśniewskich. Skromniejsza część platformersów być może przestraszyło się stryczka, i o dziwo zagłosowali za prawdą i sprawiedliwością, ale zapomnieli o jednym, bardzo ważnym fakcie. Zmarł Spawacz!

Spadkobiercą archiwów i wpływów Spawacza był nie kto inny jak Aleksander Kwaśniewski, stąd uruchomił Słońce, wstrzymał Ziemię, i… „Shit hits the fan!”

Ps. Kto zyskał na aferze Sienkiewicz-Belka? O tym w następnym felietonie…

Linki:

Przypisy:

 1. Tak śpiewał „Dżej Dżej” w proroczej piosence „Gierek for ever” zespołu Big Cyc.
 2. Grupa Bilderberg albo Klub Bilderberg – nieformalne międzynarodowe stowarzyszenie wpływowych osób ze świata polityki i gospodarki. Spotkania grupy odbywają się od 1954 roku w pełnej dyskrecji.

4 Comments

 1. Rozumiem że uważasz aferę jako zemstę za Kwaśniewskiego , ale znaczyło by to , że brały w ty udział służby Rosji , a to nie jest fajne . Natomiast ja uważam że to może być raczej odwrócenie uwagi od afer Kwasa . Tusk i tak jest do odstrzału , więc co tam , a władze mafijną zdominują Komoruski i Schetyna jako zbawiciele Polski i PO oraz pogromcy PIS .
  Mam prośbę fajnie by było dodawać komentarze pod artykułami , nie znalazłem , może nie zauważyłem .

  • Jak najbardziej komentarze można pisać pod wpisami (felietonami). Cenzury niet! To nie portal Lisa…

   Ps. Twój komentarz przeniosłem na poprawne miejsce.

  • Racja, skoro mamy aferę taśmowo-podsłuchową w lokalu „Sowa&Friends”, to i Blok zamienił się w Stowarzyszenie, w skrócie: SOWA. Nieźle to rozkminiłeś! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *